Svět ručně vyráběné bižuterie a šperků Swarovski

Módní policie: Zaostřeno na šperky

25. srpna 2009 v 15:35 |  Zajímavosti o bižuterii
celebrity


"Komu není shůry dáno," měl by si nechat poradit

Heidi Klum se sice během své kariéry topmodelky dostala na obálku všech předních módních časopisů, s arzenálem šperků to ale na slavnostním večeru docela přehnala. Možná to byl záměr, možná jí jen bylo líto nechat něco doma.

Heidi Klum

Růžové kameny na obřích náušnicích jí sice ladí s růžovými (a opravdu zajímavými) šaty, na druhou stranu zanikají v rozpuštěných vlasech. Když už si modelka vyrazila v tak výrazných náušnicích, chtělo by to sepnout blond hřívu do hladkého drdolu. Dlouhé vlasy a dlouhé náušnice se prostě vzájemně ruší a to platí téměř ve všech případech.

Heidi Klum

Co ale napravit nejde, je náramková smršť, kterou si navlékla na levou ruku. Sedm, i když vzájemně ladících, náramků je moc.

Prstenový "mišmaš" byl asi záměrný. Mít na jedné ruce zlatý kroužek, růžový kámen a motýla totiž není normální.

Špatné šaty nebo špatné šperky ?

Herečka Amy Adams, kterou znáte ze snímků Chyť mě, když to dokážeš nebo Soukromá válka pana Wilsona v tom taky trochu plave. Marné je přemýšlení, jestli si vzala krásný šperk ke špatným šatům nebo krásné šaty ke špatnému šperku.

Amy Adams

Její tyrkysovo-modrý náhrdelník je nádherný. Opravdu dokonale ladí s jejíma očima, líčením a barvou vlasů. Tahle kombinace je něžná, svůdná a hodná velké hvězdy.

I šaty jsou pěkné. Sladce jahodová barva s černým lemováním a zajímavým dekoltem patří mezi povedené modely.
Proč si ale herečka tyhle dvě nesourodé věci vzala dohromady?

Inspirace u Angeliny

Takhle se to dělá. Velké a výrazné náušnice se zbytečně nemotají do loken, protože Angelina Jolie má vršek vlasů sepnutý. Smaragdově zelená navíc vypadá výborně v kombinaci s bělostnou pletí a minimálním líčením. Černé jednoduché šaty si samy říkají o to, aby byly doplněny výrazným šperkem.

Angelina Jolie

Třešničkou na povedeném modelu je i prsten ve stejném stylu jako náušnice. Ten Angelina zkušeně nenavlékla na prostředník, ale na ukazováček a dodala tak své bělostné ručce osobitost.

Angelina Jolie

http://tn.nova.cz