Svět ručně vyráběné bižuterie a šperků Swarovski

Jak to funguje

21. listopadu 2009 v 16:28 |  Swarovski

Swarovski

Abyste měli větší výběr Swarovski šperků, připravila jsem pro vás vzorník všech tvarů, velikostí a barev, ze kterých si můžete sami vybrat, a já až poté křišťály objednám. Teď už je jen na vás, jakou velikost a barvu šperku chcete, a nemusíte tak vybírat pouze ze mnou nakoupených křišťálů. A je to jednodušší i pro mě, protože nakoupím jen to, co se opravdu prodá :)

Stačí si jen vlevo dole v galerii vybrat požadovaný tvar, odstín a velikost a cenu si pak dohledat v ceníku a je to! A samozřejmě mi to musíte dát vědět :) Např. pomocí formuláře vlevo dole. Do zprávy ovšem nezapomeňte napsat svůj e-mail nebo telefon, ať vám můžu odpovědět.

Šperk se budu snažit dodat co nejrychleji, ale samozřejmě nebudu objednávat každý křišťál zvlášť, ale vždy počkám, až bude objednávek víc. Doba dodání by však měla být asi jeden, maximálně tři týdny.

Všechny Swarovski náušnice jsou vyrobeny ze šlupny a samouzaviratelného háčku, který zajistí, aby náušnice z ucha nevypadla. U přívěsku si můžete vybrat buď delší elegantnější šlupnu, nebo kratší jednoduchou (viz obrázky).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.